Milliseid psühholoogiakursusi pakume

Koolitused

Üldjuhul kestavad meie koolitused koos värskenduspausiga 3 tundi. Kui soovite mõne koolituse enda ettevõttele sobivamaks teha, saame seda koos disainida nii pikkuse kui sisu osas.

Emotsioonide regulatsioon

Lühikursus otsib vastuseid küsimustele: Mis on emotsioon ja kas meil on emotsioone üldse vaja? Miks mõned inimesed emotsioonidega paremini hakkama saavad kui teised? Kas ja kuivõrd peaks emotsioone teadlikult reguleerima? Kas kõiki emotsioone peaks ühtmoodi reguleerima? Jagame ka praktilisi näpunäiteid emotsioonide paremaks tundmaõppimiseks ja nendega toimetulekuks.
Seminar kestab koos värskenduspausiga 3 tundi.

Stress ja läbipõlemine

Lühikursus otsib vastuseid küsimustele: Kas stressivaba elu on võimalik? Mis vahe on „heal“ ja „halval“ stressil? Kuidas ära tunda liigse stressi ja läbipõlemise märke? Mida ette võtta, et läbipõlemist ennetada ning kuidas ennast ja teisi läbipõlemise korral aidata?

Otsustusprotsessid ja seda mõjutavad tegurid

Miks on nii, et mõnikord saame otsused vastu võetud kiiresti ja tõhusalt, ning teinekord näib, et lahendust ei ole ega paista? Uurime, millised tegurid soodustavad ja millised pigem takistavad meie suutlikkust tõhusalt mõelda.
Seminar kestab koos värskenduspausiga 3 tundi.

Emotsionaalne söömine

Koolitusel räägime, mis on emotsionaalne söömine, miks see tekib ja milliseid seletusi psühholoogiateadus sellele pakub. Arutleme, kuidas oma kontollimatut söömist ohjata ja millised on sekkumisvõimalused.
Koolitus kestab koos värskenduspausiga 3 tundi.

Käitumisprobleemidega lapsed ja noorukid

Koolitusel räägime, mis võib olla lapse probleemse käitumise taga ja kuidas käitumisprobleemidega toime tulla. Jagame praktilisi juhiseid ja abistavaid sekkumisi, mis sobiksid nii lapsele, tema lähedastele kui lapsega tegelevatele spetsialistidele.
Koolitus kestab koos värskenduspausiga 3 tundi.

Noored ja ennastkahjustav käitumine – kuidas neid toetada?

Koolitusel räägime miks noored ennast vigastavad ja ennastkahjustavalt käituvad ning kuidas pere ja ümbritsevad neid aidata saavad. Jagame praktilisi juhiseid ja abistavaid sekkumisi, mis sobiksid nii lapsele, tema lähedastele kui lapsega tegelevatele spetsialistidele.