Kirsti Akkermann, PhD
kliiniline psühholoog – psühhoterapeut
superviisor
kirsti@kkt-keskus.ee
Kirsti on atesteeritud kliiniline psühholoog, psühhoterapeut ja superviisor.
Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2010. aastal. Tema doktoritöö keskendus söömishäirete bioloogiliste markerite uurimisele. Oma praeguses teadustöös keskendub ta geenide, isiksuseomaduste ja keskkonna koosmõjude hindamisele vaimse tervise häirete kujunemisel, emotsionaalse söömise ja söömishäirete alusmehhanismide ning erinevate toimetulekuviiside uurimisele.
Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi täieliku väljaõppe ja dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe, lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, pereteraapia ning teadvelolekul ja ensehoolivusel põhineva psühhoteraapia alal.
Kirsti töötab psühholoogina 2000. aastast. Ta on varasemalt töötanud SA TÜK Psühhiaatriakliiniku statsionaarses üldpsühhiaatria osakonnas, söömishäirete ravikeskuses ning erakliinikus. Kirsti on TÜ Psühholoogia instituudi kliinilise psühholoogia professor. Kirsti töötab nii noorukite kui täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Kärol Soidla, MA
kliiniline psühholoog
kliiniline lapsepsühholoog
karol@kkt-keskus.ee
Kärol on atesteeritud kliiniline psühholoog lisapädevusega lapsepsühholoogias.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2017. aastal ja jätkab õpinguid doktoriõppes, keskendudes perfektsionismi ja impulsiivsuse rollile häirunud söömiskäitumise kujunemisel.
Ta on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis ja dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe.
Kärol töötab psühholoogina 2017. aastast, käesolevalt ka SA TÜK Psühhiaatriakliiniku üldpsühhiaatria osakonnas kliinilise psühholoogina ja TÜ Psühholoogia instituudis kliinilise psühholoogia nooremlektorina. Kärol töötab nii laste, noorukite kui täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Katrin Kukk, PhD
kliiniline psühholoog
katrin@kkt-keskus.ee
Katrin on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia doktoriõppe Tartu Ülikoolis 2020. aastal. Tema doktoritöö keskendus ülesöömise ja liigsöömise riskitegurite, sealhulgas emotsiooni regulatsiooni raskuste uurimisele.
Ta on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis ja dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, skeemiteraapia ja teadvelolekul põhineva psühhoteraapia alal.
Katrin töötab psühholoogina 2015. aastast, käesolevalt ka SA TÜK Psühhiaatriakliiniku üldpsühhiaatria osakonnas. Katrin töötab eelkõige täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Sheryl Võsu, MA
kliiniline psühholoog – psühhoterapeut
sheryl@kkt-keskus.ee
Sheryl on atesteeritud kliiniline psühholoog – psühhoterapeut.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2019. aastal ja läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi täieliku väljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, lahenduskeskse lühiteraapia ja dialektilise käitumisteraapia alal.
Sheryl töötab psühholoogina 2018. aastast, käesolevalt ka Viljandi Haigla psühhiaatriakliinikus. Sheryl töötab nii laste, noorukite kui täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Maris Hinn, MA
kliiniline psühholoog
kliiniline lapsepsühholoog
maris@kkt-keskus.ee
Maris on atesteeritud kliiniline psühholoog lisapädevusega lapsepsühholoogias.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2009. aastal. Maris on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis ning dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe. Lisaks on ta täiendanud end lahenduskeskse lühiteraapia ja pereteraapia alal.
Maris töötab psühholoogina 2004. aastast, töötades nii noorukite kui täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti
Helo Liis Soodla, MA
kliiniline psühholoog
heloliis@kkt-keskus.ee
Helo Liis on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2021. aastal ja jätkab õpinguid doktoriõppes, keskendudes psüühikahäirete klassifikatsioonisüsteemide uurimisele.
Ta on läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis ja dialektilise käitumisteraapia intensiivse väljaõppe.
Helo töötab psühholoogina 2021. aastast. Käesolevalt töötab ta nii noorukite kui ka täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Silja Kuusik, MA
kliiniline psühholoog
silja@kkt-keskus.ee
Silja on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2021. aastal ja kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise ja skeemiteraapia vallas.
Silja töötab psühholoogina 2018. aastast, käesolevalt ka SA TÜK Psühhiaatriakliiniku sõltuvushäirete osakonnas, keskendudes eelkõige tööle täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Elis Paasik, MA
kliiniline psühholoog
elis@kkt-keskus.ee
Elis on atesteeritud kliiniline psühholoog.
Ta on lõpetanud psühholoogia magistriõppe Tartu Ülikoolis 2019. aastal ja läbinud kognitiiv-käitumusliku psühhoterapeudi põhiväljaõppe Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsioonis. Lisaks on ta täiendanud end motiveeriva intervjueerimise, lahenduskeskse lühiteraapia ja pereteraapia vallas.
Elis töötab psühholoogina 2019. aastast, käesolevalt ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinikus. Elis töötab nii noorukite kui täiskasvanutega.
Töökeeled: eesti, inglise
Lisbeth Rästa
assistent
lisbeth@kkt-keskus.ee
Lisbeth on lõpetanud psühholoogia bakalaureuseõppe Tartu Ülikoolis 2023. aastal. Ta jätkab õpinguid psühholoogia magistriõppes ning töötab meie keskuses assistendina.
Jagame ennast teadustöö, õpetamise ja kliinilise töö vahel ning usume, et just selline elustiil aitab meil nimetatud valdkondades pädevana püsida.
Meie teadusartiklid, raamatupeatükid ja populaarteaduslikud artiklid leiad SIIT